BROTAS Training Program

BROTAS

General Fitness, Strength & Conditioning
Coach
Mgr. Honza Brothánek

Představuji vám unikátní online tréninkový program, který spojuje silový a kondiční trénink, aby vám pomohl vytvarovat tělo a zlepšit fyzickou kondici. Program je sestaven pro cvičení v posilovně a obsahuje tři silové tréninky a jeden kondiční trénink každý týden, přičemž každá jednotka je pečlivě sestavena pro dosažení maximálních výsledků.

Jsem zde, abych vás podpořil na vaší cestě za lepší formou. Nabízím vám širokou škálu cviků, od tradičních silových disciplín až po výbušné plyometrické pohyby, takže vaše tréninky budou nejen účinné, ale také zábavné a motivující.

Věřím v důležitost osobního přístupu a přímé komunikace. Budu k dispozici na chatu pro všechny vaše dotazy, podporu nebo rady, které byste mohli potřebovat během tréninkového procesu. Jsem zde, abych vám pomohl zůstat motivovaný a dosáhnout těch nejlepších možných výsledků.

Program je navržen tak, aby vyhovoval jak začátečníkům, tak zkušeným sportovcům, a nabízí vám cestu za silnějším a lépe vytvarovaným tělem. Připojte se ke mně a začněte svou cestu za lepší verzí sebe již dnes. Vaše cesta k lepší formě začíná právě tady!

benefit-image-0
Staňte se silnými
Představuji vám můj tréninkový systém kombinující rozvoj síly, kondice a tvarování těla. Tento komplexní program pravidelně využívají vrcholoví sportovci, tak i fitnessáci. Jako vystudovaný trenér pracující s řadou sportovců a hobby nadšenců vám ukážu, jak vytěžit maximum z vašeho tréninku a dosáhnout formy jako nikdy předtím. Jako bonus získáte dobrou fyzickou i duševní kondici.
benefit-image-1
Získejte neprůstřelnou kondici
Kondiční trénink hraje klíčovou roli v posilování a regeneraci svalů, stejně jako v podpoře zdraví srdce. Je nezbytný pro efektivní a intenzivní trénink. Nejnovější studie potvrzují, že přispívá k růstu svalů a urychluje regeneraci. Kondiční cvičení může být zábavné a rozhodně není nudné! Proto jsem vytvořil program, který vás provede cestou rozvoje kondice a posílí vaše zdraví.
benefit-image-2
Špičková udržitelnost
V Brotas Training Programu je kladen důraz na dlouhodobou udržitelnost, pokrok a vyvážený rozvoj síly a kondice. Eliminuje potřebu střídání programů, které se soustředí pouze na jednu oblasti kondice, což může vést k vyčerpání těla. Brotas Training vám nabízí možnost zůstat v programu dlouhodobě a nepřetržitě na sobě pracovat, rozvíjet svou sílu, kondici a dosahovat stále nových úspěchů.
benefit-image-3
Neurologické cviky
Neurotrénink zvyšuje mentální schopnosti, podporuje rychlejší myšlení, zlepšuje paměť a pomáhá v boji se stresem. Je dobrým pomocníkem v boji proti bolesti zad a kloubů. Pravidelné cvičení podporuje neuroplasticitu, což vede k lepšímu zvládání náročných situací a zvyšuje celkovou životní spokojenost. Využijte nové inovativní metody a buďte napřed!
benefit-image-4
Obnovte svou lásku k tréninku
Pouze silový trénink může být monotónní a nudný, stejně jako samotný kondiční trénink. Program Brotas Training kombinuje obojí, nabízí různorodý silový trénink a aerobní aktivity, čímž vytváří komplexní přístup pro silné, zdravé a vytvarované tělo. Výsledkem bude skvělá kondice, vyšší výkonnost, ale i motivace ke zlepšování se.
Features
feature-icon
Komunikace
Přes chat vám rád odpovím na všechny dotazy, pomůžu upravit trénink k dosažení výsledků!
feature-icon
Programming 4 days per week
Program nabízí 4 tréninky týdně, které kombinují sílu, svalový růst a kondici. Užijete si plno zábavy a výzev!
feature-icon
Neurologický trénink výkonnost a antistress
Trénink kombinuje trénink s neurologickými cviky, což vám umožní využít maximum potenciálu v tréninku i životě. Pomáhá odbourat nadmíru stresu.
feature-icon
Instruktážní videa
Každý cvik v programu je podrobně vysvětlen s ukázkou správné techniky, abyste mohli cvičit efektivně, bezpečně a dosáhli výsledků.
feature-icon
Komunita zapálených sportovců
Přidejte se k nám a buďte součástí komunity lidí, kteří mají stejnou touhu po zlepšení a rozvoji svých fyzických schopností.
feature-icon
Tréninkový plán v aplikaci
Aplikace nabízí intuitivní rozhraní, kde máte vše potřebné na dosah ruky!
Equipment
Required
Osy // Jednoručky // Kladky
Recommended
Kettlebell // Medicinbal // Posilovací stroje
sample week banner image
phoneMockup
Sample Week
I will write fresh programming weekly. You’ll get notifications when they’re ready
Monday
Week 1 Day 1 - Lower Body

A

Box Goblet Squat

3 x 10

B

DB RDL B-Stance

3 x 16

C

Kettlebell Split Squat

3 x 16

D

Cable Pull-Through

3 x 12

E

Standing Calf Raise

3 x 12

Wednesday
Week 1 Day 3 - Upper Body

A1

Improve Vision - Pencil Eyes Drill

A2

Vestibular System - Low Jump Up & Down

B

DB Floor Press - neutral grip

3 x 10

C1

Half Kneeling Overhead Press

3 x 16

C2

Single Arm Dumbbell Row

3 x 16

D

Face Pulls

3 x 12

E

Turkish Get Up

1 x 10

Friday
Week 1 Day 5 - Full Body

A1

Trap Bar Romanian Deadlift

3 x 10

A2

Push Up - submaximal

@ 9

B1

Glute Bridge

3 x 15

B2

Cable Pallof Press

3 x 16

C1

DB Bicep Curls

3 x 10

C2

Plank

3 x 0:30

Coach
coach-avatar Mgr. Honza Brothánek

Přes 8 let praxe v tréninku sportovců a běžné populace. Pomáhám jim získat silnější, zdravější a vypracované tělo, a to pomocí souběžného tréninku. Jsem vystudovaný osobní a kondiční trenér na Fakultě sportovních studií MU a atlet A. C. Sparta Praha.

closer-image-1
closer-image-2
TÝDENNÍ PROGRAM ZDARMA

Vyzkoušejte si program na týden zdarma!

Start My 7-Day Free Trial
closer-image-3
FAQs
Co když nestihnu všechny tréninky?
Program je navržen tak, aby byl co nejvíce flexibilní a přizpůsobil se vašemu časovému rozvrhu. Pokud trénink vynecháte, snažte se ho dohnat, jakmile to bude možné. Důležité je být konzistentní a nepřestávat úplně. Pokud jste v časové tísni, tak zkuste v daný týden odcvičit souhrnně celé tělo.
Pro jakou úroveň cvičence je program navržen?
Tento program je vhodný pro pokročilé cvičence, ale lze upravit intenzitu podle sebe a přizpůsobit svým potřebám a možnostem. Pokud je potřeba plná individualizace, tak mě neváhejte kontaktovat přes soukromou zprávu a poradím.
Co když nemám potřebné vybavení?
Program je navržen tak, aby šel odcvičit v běžném fitku a byl co nejvíce přístupný a nevyžadoval speciální vybavení. Pokud některý cvik vyžaduje speciální vybavení a nemůžete ho plnohodnotně odcvičit, tak mi napište a vyberu vhodnou alternativu. Doporučuji si vybírat lépe vybavené posilovny.
The Proof
verified-athlete-avatar Lukáš Hůla

Kickboxer

Verified Athlete

"Servis se vším všudy! Tréninkový plán ušitý na míru, který mi zvyšuje parametry fyzické síly a kondice. Vedení tréninků je profesionální úrovni, kde se hlídá každý detail pro maximální úspěšnost. Honza dokáže pomoct nejen s tréninkem, ale i se suplementací, jídelníčkem až po regeneraci."

verified-athlete-avatar Kamča Roubíčková

Klientka

Verified Athlete

"Cvičení s Honzou mi kompletně změnilo postavu, sebevnímání, kdy se konečně cítím dobře ve svém těle. Je to profesionál, neustále se učí, individuálně přistupuje ke každému klientovi podle jeho potřeb. Doporučuji bez výjimek, nejlepší rozhodnutí, které jsem udělala."

verified-athlete-avatar Jakub Růžička

Klient

Verified Athlete

"Broťas je skvělý trenér. Vyřešil můj problém s ramenem a vylepšil mi technické základy. Jeho odbornost a přizpůsobení tréninku mým potřebám udělaly zázraky. Nyní mám nejen vyšší sílu, ale i zdravé rameno. Bez váhání doporučuju jeho tréninky každému, kdo si chce splnit svoje sny."

Join Your Virtual Gym

When you join a team you’re getting more than programming, you’re joining an online community.

BROTAS Training Program
screenshot1
BROTAS Training Program
screenshot2
BROTAS Training Program
screenshot3
BROTAS Training Program